Naší působnosti a služeb můžete využít po celé ČR


Půjčovna a pronájem odvlhčovačů a vysoušečů vlhkosti, zdiva. Odstranění vlhkosti z havárie vody.
Stavební činnost na klíč. Okamžitý zásah zavezení vysoušečů na místo.

Na kontaktní mobilní číslo 608 513 427 možno volat 24 hodin denně včetně víkendů Naše služby a realizace jsou po celé ČR





FILTR PRO ÚPRAVU PITNÉ VODY GALAXI

Tisk
Kompletní filtr v provedení EZ-Turn určený pro nejnáročnější profesionální aplikace. Odstraňuje chuť a vůni chlóru a dalších chemikálií, olovo a jemné částice ze studených vodních systémů do rozměru 0,5 mikronu.
Prodejní cena1499,19 Kč
Prodejní cena bez DPH1239,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH260,19 Kč
Cena / kg:
Popis
  • Kompatibilní se všemi typy POU OASIS, filtračních systémů OASIS a aquapointů OASIS.
  • Ideální i pro přestavby standardních přístrojů na POU a kombinované filtrační systémy.
  • Řada Green Filter Galaxi je vyvinuta speciálně pro komerční a průmyslové aplikace.
  • Ideální pro osvěžovače, kávovary, výdejní automaty, kuchyňské linky a všechny aplikace vyžadující nekompromisní výkon při nejlepší ceně na trhu.
  • K dispozici i v provedení odstraňujícím vodní kámen.

Tímto výrobním postupem se významně zvyšuje schopnost filtračního média dlouhodobě zachycovat všechny nežádoucí látky. Při srovnání s filtry z běžného granulovaného uhlíku dosahují filtry řady Gree Filter několikanásobné životnosti filtrační vložky, při zachování 100% filtračního výkonu. V průběhu výroby filtru se používá aktivační proces, kdy při vysokých teplotách a tlacích vzniká v aktivovaném materiálu velmi hustá síť dutin a pórů o mikroskopických rozměrech.
Speciální konstrukce a nejmodernější filtrační materiály zaručují zvýšenou životnost při 100% výkonu. Před tento typ filtru není nutné instalovat filtr odstraňující sediment. I přes kombinovanou konstrukci dosahuje filtr 95% výkonu a parametrů filtrace ještě po profiltrování 11.400 l vody distribuované standardním vodovodním řádem.
Po ukončení životnosti filtru se mění pouze filtrační médium, dodávané jako samostatné příslušenství. Filtr se připojuje na standardní vodovodní řád s pitnou vodou. Není určen pro úpravu nepitné, nebo jakkoliv kantaminované vody.

Dostupnost:  Skladem 
 Druh:  NOVINKA!

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Back to Top


Vysoušení | Bazény | Podlahy | Střechy
Zavolejte z jakéhokoliv kraje ČR!

Kontakty:
email:
telefon NON STOP:


IČO:
02157608
DIČ:
CZ02157608
moravskoslezsky olomoucky zlinsky jihomoravsky vysocina pardubicky kralovehradecky liberecky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky stredocesky praha