Naší působnosti a služeb můžete využít po celé ČR


Půjčovna a pronájem odvlhčovačů a vysoušečů vlhkosti, zdiva. Odstranění vlhkosti z havárie vody.
Stavební činnost na klíč. Okamžitý zásah zavezení vysoušečů na místo.

Na kontaktní mobilní číslo 608 513 427 možno volat 24 hodin denně včetně víkendů Naše služby a realizace jsou po celé ČR

Venkovní tepelný zářič Eurofred

Tisk
V létě vhodný pro chladné večery a noci, v zimě vhodné pro rozmrznutí namrzlých teras, popřípadě prevence proti jejich zamrznutí vůbec.
Prodejní cena1813,79 Kč
Prodejní cena bez DPH1499,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH314,79 Kč
Cena / kg:
Popis

Venkovní terasový zářič – elektrický

Výkon: 3 stupně (650W, 1350W, 2000W)

Krytí: IP44

Typy: V létě vhodný pro chladné večery a noci, v zimě vhodné pro rozmražení namrzlých teras, popřípadě prevence proti jejich zamrznutí vůbec.

  • Použití venkovního topidla:
  • domácnosti (balkóny, terasy)
  • restaurace
  • sportovní kluby
  • hotely

Terasový elektrický ohřívač Eurofred snadno a rychle nainstalujete, funguje bez omezení provozu. Oproti jiným typům zářičů zaujme nízká investice do jeho pořízení, vysoká účinnost a ekonomický provoz, regulace bez ztráty účinnosti, okamžitý plný výkon a nízká tepelná setrvačnost, variabilita, snadná přemístitelnost, ekologický provoz - žádné emise a bezhlučný chod.

Výhody elektrického tepelného zářiče:

Elektrické infračervené topidlo lze napojit do zásuvky, není nutné kupovat plynové lahve. Není třeba žádné předehřívání a zapalování jako u plynu, zářič má nulovou spotřebu kyslíku, žádné emise ani výpary, bezhlučný provoz. Tepelný zářič Eurofred má 3 stupně výkonu 650,1350,2000 W a velmi jednoduché ovládání. Výhřevná plocha je cca 16 – 20 m2. Součástí dodávky je sada pro montáž na zeď a 1,8m dlouhý přívodní kabel. Elektrické krytí tepelného zářiče je IP 44 - to znamená venkovní použití pod stříškou. Terasový ohřívač Eurofred má bezpečnostní funkci proti přehřátí a proti fungování ve špatné poloze.

Výhoda quartzového tepelného ohřívače Eurofred:

Výhoda quartzových zářičů s křemíkovými lampami spočívá v tom, že v podstatě ihned po zapnutí vyvíjejí teplo. Navíc při stejném příkonu jako u klasických infra je nižší spotřeba elektrické energie. Zářič ohřívá pouze povrch, nikoliv vzduch. Teplo, které zářič poskytuje, působí okamžitě a je velmi příjemné – vytváří záření o podobné vlnové délce jako je sluneční záření. Velké plus je jeho cílenost a sálavost. Infrazářiče neohřívají vzduch, ale předměty a povrchy v dosahu jeho záření. Teplo z infrazářiče není ovlivňováno působením větru, ale efektivně využívá svého výkonu i ve venkovním prostředí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Back to Top


Vysoušení | Bazény | Podlahy | Střechy
Zavolejte z jakéhokoliv kraje ČR!

Kontakty:
email:
telefon NON STOP:


IČO:
02157608
DIČ:
CZ02157608
moravskoslezsky olomoucky zlinsky jihomoravsky vysocina pardubicky kralovehradecky liberecky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky stredocesky praha